نکاتی در رابطه با محتوای آسمان خراش در سال 2022

محتوای آسمان خراش
زمان مطالعه مطلب : 5 دقیقه
 • تولید محتوای آسمان ‌خراش که یکی از بهترین روش های محتوا نویسی در سئو داخلی میباشد عبارتی است که برای اولین ‌بار در سال 2015 توسط فردی به نام برایان دین پایه ‌گذاری شد. این تکنیک، تکنیک تاثیرگذاری در تولید محتوا می‌باشد که می‌توانند به افراد کمک کند در کوتاه‌ترین زمان مناسب‌ترین نتایج را بگیرند. همان‌ طور که همه شما می‌دانید تولید محتوا در دنیای امروزه تاثیر بسیار زیادی روی رتبه‌بندی سایت‌ ها و موفقیت در فضای مجازی دارد. تکنیک محتوای آسمان ‌خراش تکنیکی است که در این زمینه تا حد بسیار زیادی به‌ صورت موفق عمل می‌کند و می‌تواند باعث بهبود شرایط شود. اگر بخواهیم به‌ صورت کلی برای شما توضیح دهیم، این تکنیک در واقع یک نوع تکنیک درون‌گرا می‌باشد و به‌ صورت مهندسی معکوس عمل می‌کند.

  برای مثال افرادی که می‌خواهند از این تکنیک برای نوشتن محتوا استفاده کنند سعی می‌کنند که در فضای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی گوناگون بگردند تا متوجه شوند کدام مفاهیم و موضوعات طرف‌داران زیادی دارند. بعد از این ‌که این بررسی به ‌طور کامل انجام شد، نکات کلیدی را از این محتوا ها استخراج می‌کنند و در مرحله بعد تلاش می‌کنند تا محتوا های جدیدی را با استفاده از این نکات کلیدی انتشار دهند. همین موضوع باعث می‌شود که محتوا هایی که تولید می‌شوند دارای طرف‌داران بیشتری باشند. در ادامه، تولید محتوای پرطرف‌دار باعث دیده شدن بیشتر، به اشتراک گذاشته شدن بیشتر، پسندیده شدن بیشتر و در نهایت معروف شدن یک برند و یک تولیدکننده و گسترش یک بیزینس و کسب ‌و کار می‌شود.

  نکاتی در رابطه با محتوای آسمان خراش
  نکاتی در رابطه با محتوای آسمان خراش

  چگونه از تکنیک نوشتن محتوای آسمان‌ خراش بهره ببریم؟

   

  به این نکته توجه کنید که به ‌طور کلی تکنیک آسمان‌ خراش تکنیکی است که باید با توجه مراحل گوناگونی انجام بگیرد. به ‌طور کلی شش مرحله وجود دارد تا شما بتوانید در نهایت به‌ صورت درست و اصولی به تولید محتوای آسمان ‌خراش بپردازید. بیایید با یکدیگر بررسی کنیم که این شش مرحله کدام‌ ها می‌باشند.

   

   

  کلمات کلیدی خود را پیدا کنید

   

  مرحله اول در این زمینه پیدا کردن کلمات کلیدی می‌باشد‌‌. پیشتر برای شما گفتیم که شما برای تولید محتوا در این زمینه در واقع از مهندسی معکوس استفاده می‌کنید. در این روش شما در واقع باید در موتور های جستجو و شبکه اجتماعی گوناگون بگردید و به‌ دنبال بهترین و تاثیرگذارترین کلمات کلیدی باشید. توجه کنید که کلمات کلیک کلیدی پرطرف‌دار آن دسته از کلمات کلیدی می‌باشند که محتوای مربوط به آن‌ ها در اینترنت طرف‌داران بسیار زیادی دارد و افراد بسیار زیادی به‌ دنبال فهمیدن و اطلاعات کسب کردن در رابطه با این ‌موضوع می‌باشند.

   

  سعی کنید که ده صفحه اول گوگل را بررسی کنید

   

  بعد از این‌ که شما در مرحله اول تولید محتوای آسمان ‌خراش متوجه شدید که کلمات کلیدی کدام‌ ها می‌باشند باید رقبای خود را بررسی کنید و سعی کنید که با استفاده از اطلاعاتی که رقبایتان آن‌ ها را در محتوای خودشان آورده‌اند، محتوای مناسب و تاثیرگذار دیگری بنویسید. به‌ هیچ‌ عنوان نباید محتوایی شما نوشته‌اید کپی از رقبایتان باشد. بلکه شما باید اطلاعات را بگیرید و آن‌ها را در جذاب‌ترین روش کنار یکدیگر قرار دهید و محتوای مناسبی را طراحی و تولید کنید.

   

  در زمینه نوشتن محتوا از یک فرد متخصص کمک بگیرید

   

  هنگامی‌ که شما انتخاب کردید که می‌خواهید چه مطالبی را در محتوای خودتان بیاورید. بهتر است که از یک متخصص بخواهید که در این زمینه به شما کمک کند تا اطلاعات جمع‌ آوری‌ شده را به ‌صورت درست و اصولی در یک محتوا قرار دهید. توجه کنید که در این زمینه توجه به سئو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تنها متخصصانی که در این زمینه فعالیت دارند می‌دانند که باید محتوا را چگونه نگارش کنند تا رتبه ‌های مناسبی در گوگل بدست بیاورند.

  چگونه از تکنیک نوشتن محتوای آسمان‌ خراش بهره ببریم؟
  چگونه از تکنیک نوشتن محتوای آسمان‌ خراش بهره ببریم؟

  محتوای خودتان را منتشر کنید 

   

  انتشار محتوا قدم دیگر در تولید محتوای آسمان ‌خراش می‌باشد. شما بعد از مناسب‌ترین و تأثیرگذارترین روش‌ ها بهره ببرید تا بتوانید محتوای خودتان را منتشر کنید، باید در یک بستر مناسب و تاثیرگذار به انتشار محتوا بپردازید تا بتوانید تا آن جا که می‌شود تاثیر مناسبی روی مخاطب خودتان بگذارید.

   

  بررسی روند تاثیر گذاری محتوا 

   

  بعد از این‌ که محتوا را انتشار دادید، باید ببینید که از طرف گوگل چقدر بازخورد مثبت داشته‌اید. این‌ موضوع به شما کمک می‌کند تا بفهمید آیا رفتار شما و روندی که در پیش گرفته‌اید درست می‌باشد یا خیر. دقت به این ‌موضوع باعث می‌شود که شما بتوانید محتوای بعدی خودتان را مناسب‌تر بنویسید. علاوه ‌بر این موضوع شما با نوشتن محتوای مناسب می‌توانید متوجه شوید که چه دسته از مخاطبینی به محتوای شما علاقه نشان داده‌اند و به‌ طور کلی کدام اقدامات می‌توانند شما را به پیشرفت برسانند.

   

  بروزرسانی را فراموش نکنید 

   

  از دیگر اقداماتی که می‌تواند هنگام نوشتن محتوای آسمان ‌خراش مهم و حیاتی باشد به ‌روز بودن است. به‌ مرور زمان تاثیر گذاری محتوای شما کاهش پیدا خواهد کرد. به‌ همین دلیل شما باید به‌ روز باشید و به تولید محتوا های جدید بپردازید. به روز رسانی باعث می‌شود که شما بتوانید محتوای درستی تولید کنید و علاوه ‌بر نگه‌داشتن مشتریان قدیمی خودتان، افراد جدیدی را نیز به جمع خود اضافه کنید.

  بروزرسانی را فراموش نکنید
  بروزرسانی را فراموش نکنید

  جمع ‌بندی 

   

  توجه کنید که شما برای نوشتن محتوای آسمان ‌خراش باید به احساسات و نیاز های واقعی کاربران تان دقت و توجه داشته باشید. تا حد بسیار زیادی این اتفاق هنگام نوشتن محتوای آسمان ‌خراش به صورت خودکار رخ می‌دهد. زیرا شما در واقع با استفاده از مهندسی معکوس به ‌دنبال نوشتن محتوایی رفته‌اید که بیشترین طرف‌دار را در میان افراد دارد. دقت به این موارد می‌تواند به شما کمک کند تا یک محتوای درست و تاثیرگذار بنویسید و با استفاده از این محتوا ها سایت و برند خودتان را به دیگران بشناسانید. سعی کنید که روی کیفیت تمرکز بسیار زیادی داشته باشید اما کمیت را نیز فراموش نکنید و در زمینه ‌های گوناگونی به تولید محتوا بپردازید. به‌ طور کلی شما باید با توجه به ویژگی ‌های کسب ‌و کارتان، از روش ‌های گوناگون و متنوعی برای تولید محتوا استفاده کنید. اما محتوای آسمان ‌خراش یکی از پرطرف‌دارترین و مناسب‌ترین محتوا هایی می‌باشد که می‌تواند به شما کمک کند در کسب‌ و کار خودتان پیشرفت ایجاد کنید و میزان فروش محصولات و ارائه خدمات خودتان را افزایش دهید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید